سلام

سال ها پیش که  دسترسی به اینترنت و دنیای مجازی مثل امروز رایج نبود ، شاید وجود فضایی مثل  وبلاگ بوتیمار ، برای معرفی آثار شاعران مازندران ، یا وبلاگ هایی از این دست برای معرفی آثارهنرمندان، کار زیبا و به جایی بود .

دسترسی به دنیای مجازی و همه گیر شدن اینترنت ، باعث شده  شاعران و هنرمندان خودشون دست به ارائه ی مستقل کارهاشون بزنن ، که باعث خوشحالی اهالی هنر شده و به خصوص در وامصیبتای این روزهای چاپ و نشربا ممیزی های ناجوانمردانه ، غیر مسئولانه ، مغرضانه ، مخرب و هدفمند از سوی دولت ، هنرمندان بتونن کارشون رو به صورت مستقیم از طریق وبلاگ یا سایت شخصی به مخاطب عرضه کنند و شاهد بازخورد آثارشون باشند که به یقین در بهتر شدن آثار تاثیر گذاره .

اینهمه حرف زدم که بگم بار مسئولیت وبلاگ بوتیمار کمتر شده و من تصمیم گرفتم فعالیت وبلاگ رو تعطیل کنم و خودم هم به خانه ی جدیدم نقل مکان کنم ، تا اونجا بتونم راحت تر علایق و نظرات شخصی خودم دنبال کنم .

  

این وبلاگ با ارشیوش اینجا محفوظه با تمام خاطرات تلخ و شیرینش ، با همه دوستان جدید.

منتظرتون هستم .

ظاهرن مقدور نیست ما جایی بتونیم بنویسم. کاریش نمیشه کرد.

رفتم تا به ابدیت بپیوندم

داریوش بزرگ می فرماید :

هرگز زانو نمی زنم حتا اگر آسمان کوتاه تر از قامتم شود

 

 

 

 

 

 

/ 70 نظر / 72 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انجمن مجازی شاعران ایران

با سلام! از تاریخ شنبه 10 تیرماه تا پایان روز جمعه 23 تیر91 دو شعر از آقای«امید نقوی» به نقد گذاشته شده است؛از شما دعوت می شود در گفت و گوها شرکت نمایید.برگزیده ی این نقد و نظرها به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار کاربران اینترنت قرار خواهد گرفت. (روابط عمومی)

سید

سلام ملت با شماست یک بلوچ سیستانی هم با شما هم فکر است موفق باشید پس جلوی انتشار فکر گرفته نخواهد شد

siyah lakoo

bootimar..

سعید

با شعر جدیدم به روز هستم و منتظر شما

maysam

در آینه چشم تو چشمتنم سبز //در دست تو دستهای عریانم سبز // ای روح بهار در نگاهت جاری // با یاد تو من همیشه میمانم سبز مهران حیدر پور (روحش شاد)

سورنا

ات...

کتی

سلام با شعری تقدیم به ساحت مقدس اقای جمعه ها به روزم...

من ارچه در نظر یار خاکسار شدم رقیب نیز این چنین محترم نخواهد ماند... فال امروز.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد...